Төгсөгч :

..бусад

2018-2019 он

Овог

Нэр

Дипломын улсын дугаар

Бүртгэлийн дугаар

Нэг. Бакалаврын сургалт

Хүнсний инженерчлэл/Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи эрүүл ахуй/, D072101

1

Хүрэлбаатар

Алтанзул

D201903617

2042

2

Нямгэрэл

Амарзаяа

D201903618

2043

3

Цогбадрах

Батцэцэг

D201903619

2044

4

Ганболд

Болорцэцэг

D201903620

2045

5

Бархас

Мөнгөнзул

D201903621

2046

6

Бадам

Мөнх-Эрдэнэ

D201903622

2047

7

Бат-Эрдэнэ

Намуунзул

D201903623

2048

8

Саранцэцэг  

Цэнд-Аюуш

D201903624

2049

9

Лутсүх

Баясгалан

D201920712

02109

10

Өлзийбадрах

Болортуул

D201910930

02073

11

Алтанхуяг

Болортуяа

D201910924

02067

12

Эрдэнэ-очир

Мөнхзаяа

D201910927

02070

13

Одсүрэн

Мягмарнаран

D201910925

02068

14

Уламбаяр

Мягмарсүрэн

D201910917

02060

15

Пүрвээ

Нарангэрэл

D201910929

02072

16

Эрдэнэ-Очир

Сүх-Эрдэнэ

D201910931

02074

17

Олдохбаяр

Оюундарь

D201910932

02075

18

Өсөхбат

Отгонзаяа

D201920711

02071

19

Мөнгөнцэцэг

Энхтуул

D201910926

02069

Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи, D540800

1

Пүрэвбаатар

Мөнхчимэг

D201910914

02057

2

Эрдэнэчулуун

Цэнгэл

D201910915

02058

3

Энхсайхан

Наранзул

D201910916

02059

4

Эрдэнэчимэг

Оргил

D201910918

02061

5

Бадрал

Эрдэнэчулуун

D201910919

02062

6

Жанцанхорлоо

Алтансувд

D201910920

02063

7

Загдсүрэн

Ганжаргал

D201910921

02064

8

Жамбал

Нямхүү

D201910945

02065

9

Алтангэрэл

Буянжаргал

D201910923

02066

10

Баттулга

Анударь

D201903612

2037

11

Нэргүй

Баасансүрэн

D201903613

2038

12

Бат-Ирээдүй

Даваажаргал

D201903614

2039

13

Бямбацогт

Тунгалаг

D201903615

2040

14

Туваан

Отгонбаяр

D201903616

2041

Механик инженер, D071501

1

Цогтсайхан

Ангараг

D201910922

02089

2

Лхагвасүрэн

Отгонбаатар

D201910947

02090

3

Түмэн-Өлзий

Дэлгэрбуян

D201903629

2054

4

Туяа

Цогтсайхан

D201903630

2055

5

Батбаяр

Өлзийхишиг

D201903631

2056

Хүнсний инженерчлэл/Хоол үйлдвэрлэл, үйлчилгээний технологи/ D072101

1

Хэнмэдэх

Болортулга

D201903625

2050

2

Алтанбат  

Адъяамөнх

D201910933

02076

3

Пүрэвсүрэн

Бас-Оргил

D201910934

02077

4

Эрдэнэсүх

Биндэръяа

D201910935

02078

5

Бямбадорж  

Доржсүрэн

D201910936

02079

6

Батжаргал

Санчир

D201910937

02080

7

Эрдэмтэлэх

Тэлмүүнтэлэх

D201910938

02081

8

Батсүх

Цэвэлмаа

D201910939

02082

9

Хоролдорж

Төгсбилэг

D201910940

02083

10

Сүхбаатар

Саруулзаяа

D201910941

02084

11

Дөш

Мөнхчимэг

D201910942

02085

12

Батмөнх

Даариймаа

D201910944

02086

13

Эрдэнэбилэг

Билгүүн

D201910943

02087

14

Ганбат

Орших

D201910946

02088

Цахилгаан хангамж, D071305

1

Балдан

Бямбажав

D201903626

2051

Багш, сургуулийн өмнөх боловсрол, D011201

1

Лхагвасүрэн

Цэнддулам

D201910928

02091

2

Сүрэнжав

Одонцэцэг

D201910948

02092

3

Цоолой

Баасансүрэн

D201910949

02093

4

Болдбаатар

Батгэрэл

D201910950

02094

5

Барамсай

Батгэрэл

D201910951

02095

6

Тэрбиш

Лансан

D201910952

02096

7

Бат-Эрдэнэ

Мөнхтунгалаг

D201910953

02097

8

Батбаяр

Майцэцэг

D201910954

02098

9

Басансүрэн

Мөнх-Ариун

D201910955

02099

10

Мэндбаяр

Нандинцэцэг

D201910956

02100

11

Таржид

Номинчулуун

D201910957

02101

12

Саруулбаяр

Одбямбасүрэн

D201910958

02102

13

Пүрэвдорж

Оюун-Эрдэнэ

D201910959

02103

14

Түвшинжаргал

Урангоо

D201910960

02104

15

Нямдорж

Уранчимэг

D201910961

02105

16

Дашпагам

Цэрэнсүрэн

D201910962

02106

17

Агваансамдан

Чимгээ

D201910963

02107

18

Буянтцэнгэл

Эрдэнэцэцэг

D201910964

02108

Барилгын инженер, D073202

1

Гансүх

Хаш-Эрдэнэ

D201903627

2052

2

Мянганбаатар

Хишиг-Эрдэнэ

D201903628

2053

Хоёр. Магистрын сургалт

1

Пүрэвбаатар

Цэцэгсайхан

Е20190734

78

2

Цэрэндорж

Баярмаа

Е201902199

79

    Харилцагч байгууллагууд

    © 2015 он, Технологийн дээд сургууль. Бүх эрх хуулиар хамгаалагдсан