Төгсөгч :

..бусад

2015-2016 он

Овог

Нэр

Дипломын улсын дугаар

Бүртгэлийн дугаар

Нэг. Бакалаврын сургалт

Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи, эрүүл ахуй, D541000

1

Болд

Гэрэлчимэг

D201506090

1569

2

Лхагважаргал

Дариймаа

D201506091

1570

3

Хүрэлбаатар

Лхагважаргал

D201506092

1571

4

Сүхбаатар

Мөнхсолонго

D201506093

1572

5

Эрдэнэтуяа

Мядагсүрэн

D201506094

1573

6

Нямаа

Нандинболор

D201506095

1574

7

Сарантуяа

Өлзийбуян

D201506096

1575

8

Лхагий

Түмэндэмбэрэл

D201506097

1576

9

Батбаяр

Ундрахжаргал

D201506098

1577

10

Нямдорж

Цоггэрэл

D201506100

1579

11

Чиндэг

Цэрэнчимэг

D201506101

1580

12

Болдбаатар

Цэнджав

D201506102

1581

13

Дашбаатар

Цэцэгмаа

D201506103

1582

14

Баттөр

Агваандорж

D201605011

1650

15

Дариймаа

Ариунзаяа

D201605012

1651

16

Пунсалдулам

Баясгалан

D201605013

1652

17

Баяраа

Гантулга

D201605014

1653

18

Энхтүвшин

Гомборагчаа

D201605015

1654

19

Эрдэнэмөнх

Гончигсүрэн

D201605016

1655

20

Төмөрбаатар

Даваа

D201605017

1656

21

Болдбаатар

Даваа-эрдэнэ

D201605018

1657

22

Нансалмаа

Долгорсүрэн

D201605019

1658

23

Бат-Эрдэнэ

Лхагвадулам

D201605020

1659

24

Пүрэвгарам

Отгонсүрэн

D201605021

1660

25

Сүхбал

Өнөржаргал

D201605022

1661

26

Төвсанаа

Пүрэвжаргал

D201605023

1662

27

Жаргалсайхан

Сарангэрэл

D201605024

1663

28

Янсанжав

Сумъяабазар

D201605025

1664

29

Роза

Сэргэлэнбаатар

D201605026

1665

30

Ганболд

Тунамал

D201605027

1666

31

Батнасан

Үүрцайх

D201605028

1667

32

Мягмаржав

Чимэдцэрэн

D201605029

1668

33

Ганбаатар

Шинэбаатар

D201605030

1669

34

Дарьсүрэн

Энхцэцэг

D201605031

1670

35

Уранчимэг

Ундармаа

D201605032

1671

36

Тэмүүжин

Удвал

D201605034

1673

37

Батцэнд

Мянганбаяр

D201605035

1674

38

Отгончулуун

Шүрэнчимэг

D201605036

1675

39

Мөнх-Очир

Уранбилэг

D201605037

1676

40

Аръяа

Энхтуяа

D201605038

1677

41

Самданпүрэв

Ариунбилэг

D201605094

1733

42

Даваасүрэн

Ганшагай

D201605095

1734

43

Баярсайхан

Гэрэлтуяа

D201605096

1735

44

Даваадулам

Мөнхцэцэг

D201605097

1736

45

Болд

Намуунгэрэл

D201605098

1737

46

Жаргал

Тунгалаг

D201605099

1738

47

Цогтсайхан

Уранцэцэг

D201605100

1739

48

Дашдэмбэрэл

Энхнаран

D201605101

1740

49

Ихбаяр

Энхчимэг

D201605102

1741

50

Ганхуяг

Ганчимэг

D201605104

1743

Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи, D540800

1

Дугаржав

Ганбаяр

D201506099

1578

2

Энхбаяр

Анхилуун

D201506118

1597

3

Отгончимэг

Ариунзаяа

D201506119

1598

4

Амгалан

Ариунтуяа

D201506120

1599

5

Балжинням

Болорцэцэг

D201506121

1600

6

Буянтогтох

Гантөгс

D201506122

1601

7

Амгаабазар

Даваадэлгэр

D201506123

1602

8

Цэрэнбат

Должинсүрэн

D201506124

1603

9

Баттөр

Итгэл

D201506125

1604

10

Нармандах

Маралмаа

D201506126

1605

11

Батбаяр

Наранцацрал

D201506127

1606

12

Тунгалаг

Наран

D201506128

1607

13

Батчулуун

Отгонцэцэг

D201506129

1608

14

Ганбаатар

Оюундарь

D201506130

1609

15

Энхбат

Ойдов

D201506131

1610

16

Баярсайхан

Пүрэвдулам

D201506132

1611

17

Галбадрах

Сарантуяа

D201506133

1612

18

Гантулга

Уянга

D201506134

1613

19

Түмэнбаяр

Хишигмандах

D201506135

1614

20

Жигжид

Цэндсүрэн

D201506136

1615

21

Дэмбэрэл

Эрдэнэцэцэг

D201506137

1616

22

Цогнэмэх

Баярсайхан

D201605107

1746

23

Балжинням

Болормаа

D201605108

1747

24

Отгонбаяр  

Буд

D201605109

1748

25

Энхжаргал  

Дөлгөөнмөрөн

D201605110

1749

26

Ариунаа  

Насанбурмаа

D201605111

1750

27

Нацагдорж  

Отгонбулаг

D201605112

1751

28

Бүдрагчаа

Оюун

D201605113

1752

29

Шинэтуяа  

Энхжаргал

D201605114

1753

30

Цэрэндорж    

Дуламсүрэн

D201605115

1754

31

Удаанжаргал  

Амарбаясгалан

D201605116

1755

32

Тогтохбаяр  

Батцэцэг

D201605117

1756

33

Зоригтбаатар  

Билгүүн

D201605118

1757

34

Батжаргал  

Гантуяа

D201605119

1758

35

Мягмардорж  

Мөнхсайхан

D201605120

1759

36

Чинбат

Мөнхсаруул

D201605121

1760

37

Бавуудорж  

Отгон-Эрдэнэ

D201605122

1761

38

Цогт

Өнөрбилэг

D201605123

1762

39

Дашдорж

Хүдэржавхлан

D201605124

1763

40

Доржпалам  

Пүрэвням

D201605125

1764

41

Баянсан  

Баярхүү

D201605126

1765

42

Жүгжинноров  

Отгонжаргал

D201605127

1766

43

Ганбаатар    

Төгөлдөр

D201605128

1767

44

Төмөр    

Дэлгэрмаа

D201605129

1768

45

Батбаяр    

Адьяа

D201605130

1769

46

Пүрэвдорж  

Анхбаяр

D201605131

1770

47

Галбадрах    

Банзрагч

D201605132

1771

48

Дашпэл

Лхагвасүрэн

D201605134

1773

49

Батбаасан    

Мягмарсүрэн

D201605135

1774

50

Пүрэвдорж  

Оюундолгор

D201605136

1775

51

Батсуурь    

Туяацэцэг

D201605137

1776

52

Батнасан    

Баяржавхлан

D201605138

1777

53

Пүрэвдорж    

Бямбацэцэг

D201605139

1778

54

Ананд

Амарсүлд

D201605142

1781

55

Борхүү

Солонго

D201605033

1672

Зочид буудал, зоогийн газрын удирдлага, D340910

1

Дашдорж  

Гэрэлмаа

D201605063

1702

2

Сэрсэн

Гүрсүрэн

D201605064

1703

3

Цэрэнпагма

Сэлэнгэ

D201605103

1742

4

Энхбаатар

Хонгорзул

D201605133

1772

5

Баттулга

Анхцэцэг

D201605140

1779

6

Баярмагнай

Хишигт

D201605141

1780

Хүнсний үйлдвэрийн машин аппарат, D523400

1

Батхуяг

Бямбасүрэн

D201506138

1617

2

Баярсайхан

Мөнхтөгс

D201506139

1618

3

Мөнхбаяр

Балжин-Очир

D201506140

1619

4

Эрдэнэсувд

Бат-Орших

D201506141

1620

5

Бадарч

Мөнхбаяр

D201506142

1621

6

Баяраа

Лхагвасүрэн

D201506143

1622

7

Бямбажав

Энхбат

D201506144

1623

8

Чулуунбаатар  

Уламбаясах

D201506145

1624

9

Өнөр

Дэлгэрмөрөн

D201506146

1625

10

Шархүү

Батбаяр

D201506147

1626

11

Очирсүх  

Жадамба

D201506148

1627

12

Шагдар

Баттогтох

D201506149

1628

13

Жигжидсүрэн

Баднаасүрэн

D201605105

1744

14

Буяндэлгэр

Ганхуяг

D201605106

1745

Хоол үйлдвэрлэл үйлчилгээний технологи, D541600

1

Амгаланбаатар

Алтантүлхүүр

D201605003

1642

2

Ганболд

Ганцогт

D201605004

1643

3

Батбаяр

Ган-эрдэнэ

D201605005

1644

4

Базар

Дашлхагва

D201605006

1645

5

Асралт

Дуламжав

D201605007

1646

6

Эрдэнэбилэг

Мөнхбилэг

D201605008

1647

7

Батсайхан

Хосбаяр

D201605009

1648

8

Нямцэнд

Сүх-Очир

D201605010

1649

9

Бааст

Цэрэнханд

D201605056

1695

10

Должинжав

Алтангэрэл

D201605067

1706

11

Мөнгөншагай

Бавуубаатар

D201605068

1707

12

Ганболд

Батнасан

D201605069

1708

13

Отгонсайн

Батчимэг

D201605070

1709

14

Баярсайхан  

Бат-Эрдэнэ

D201605071

1710

15

Ган-Эрдэнэ

Бумжаргал

D201605072

1711

16

Доржпагма

Буянхүү

D201605073

1712

17

Цолмон

Золжаргал

D201605074

1713

18

Долзодмаа

Гүрмаа

D201605075

1714

19

Баатаржав

Гэрэлт-Од

D201605076

1715

20

Гончиг

Дамдинбазар

D201605077

1716

21

Болдбаатар

Дашзэвэг

D201605078

1717

22

Бүрэнчулуун

Золзаяа

D201605079

1718

23

Ганболд

Өлзийтогтох

D201605080

1719

24

Жаргалсайхан

Лувсанжамбаа

D201605081

1720

25

Батхуяг

Магнайбаяр

D201605082

1721

26

Гэмпилдорж

Мөнхбаяр

D201605083

1722

27

Оюунбилэг

Нандинчимэг

D201605084

1723

28

Намшир

Сундуйравдан

D201605085

1724

29

Амарсайхан

Урансанаа

D201605086

1725

30

Болдбаатар

Хандсүрэн

D201605087

1726

31

Сарангэрэл

Хүрэлбаатар

D201605088

1727

32

Энхсайхан

Цэнд

D201605089

1728

33

Гантулга

Энхтуяа

D201605090

1729

34

Өлзийбаатар

Өлзиймөнх

D201605091

1730

35

Энхтайван

Энхбаяр

D201605092

1731

36

Ганбаатар

Нямсүрэн

D201605093

1732

Компьютер программ хангамж, D480200

1

Төмөрхуяг

Алтантуул

D201604990

1629

2

Алтанхуяг

Аминзаяа

D201604991

1630

3

Мөнхбаатар

Бат-Орших

D201604992

1631

4

Бямбацогт

Ганхуяг

D201604993

1632

5

Даваа

Должин

D201604994

1633

6

Баярмагнай  

Лхагвасүрэн

D201604995

1634

7

Баттулга

Мядагбадам

D201604996

1635

8

Батаа

Одхүү

D201604997

1636

9

Дагарзандрай

Сэржмядаг

D201604998

1637

10

Лхагвасүрэн

Шаравдорж

D201604999

1638

11

Эрдэнэчимэг

Энхмаа

D201605000

1639

12

Даваасүрэн

Энхмарт

D201605001

1640

13

Намсрайжав

Мөнхтүвшин

D201605002

1641

14

Мөнхбат

Энхжин

D201605066

1705

Хүнсний сүлжээний хөргөлтийн систем, D526200

1

Батсайхан

Батболд

D201605058

1697

2

Пүрэв

Золбоо

D201605059

1698

3

Түмэнбаяр

Чинзориг

D201605060

1699

4

Жаргалсайхан

Тулга

D201605061

1700

5

Энхбат

Хаш-Эрдэнэ

D201605062

1701

Хүнсний үйлдвэрийн машин аппарат, D523400

1

Түмэн

Ангараг

D201605039

1678

2

Батбаяр

Ариунболд

D201605040

1679

3

Барбаатар

Бирваабазар

D201605041

1680

4

Цэрэнчимэд

Дашням

D201605042

1681

5

Эрдэнэбат

Нямжав

D201605043

1682

6

Баатаржав

Тамир

D201605044

1683

7

Дашдорж

Түвшинзаяа

D201605045

1684

8

Мягмаржав

Ням-Осор

D201605046

1685

9

Азжаргал

Мөнхтэнгэр

D201605047

1686

10

Оюун

Баасанбадам

D201605048

1687

11

Болдбаатар

Болор-Эрдэнэ

D201605049

1688

12

Алтанхуяг

Жамсранжав

D201605050

1689

13

Эрдэнэбаатар

Пүрэвбат

D201605051

1690

14

Алимаа

Энх-Амгалан

D201605052

1691

15

Энхтөр

Энх-Амгалан

D201605053

1692

16

Отгонбаяр

Амарбаатар

D201605054

1693

17

Баттогтох

Ганзориг

D201605055

1694

18

Амартайван

Алтаншагай

D201605057

1696

19

Чулуунпүрэв

Түвшинбаяр

D201605065

1704

Хоёр. Магистрын сургалт

1

Мягмарбаяр

Өнөрбилэг

E20151369

55

2

Түмэнжаргал

Алтанзул

Е20151370

56

3

Батболд

Өнөржаргал

Е20151371

57

4

Ганбаатар

Түвшинзаяа

Е20151372

58

 

    Харилцагч байгууллагууд

    © 2015 он, Технологийн дээд сургууль. Бүх эрх хуулиар хамгаалагдсан