Төгсөгч :

..бусад

2019-2020 он

Овог

Нэр

Дипломын улсын дугаар

Бүртгэлийн дугаар

Нэг. Бакалаврын сургалт

Хүнсний инженерчлэл/Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи эрүүл ахуй/, D072101

1

Батнасан

Алтанцэцэг

D202001972

2110

2

Алгирмаа

Анужин

D202001973

2111

3

Нармандах

Баярдэлгэр

D202001974

2112

4

Даваадорж

Баярмаа

D202001975

2113

5

Намхайнямбуу

Дарьсүрэн

D202001976

2114

6

Батсайхан

Жаргалмаа

D202001977

2115

7

Баянмөнх

Лувсандорж

D202001978

2116

8

Базаррагчаа  

Лувсанцэрэн

D202001979

2117

9

Батбаяр

Минжээ

D202001980

2118

10

Сайндаваа

Мөнхсайхан

D202001981

2119

11

Хасчулуу

Очирбат

D202001982

2120

12

Буянбат

Оюунбилэг

D202001983

2121

13

Готов

Пүрэвжаргал

D202001984

2122

14

Бямбацогт

Түвшинтөгс

D202001985

2123

15

Ганбаатар

Ундрал

D202001986

2124

16

Баярсайхан

Уянга

D202001987

2125

17

Сүх

Сувд-Эрдэнэ

D202001988

2126

18

Нямосор

Мөнхбаяр

D202011586

02143

19

Батжаргал

Ариунзаяа

D202011585

02142

20

Очирбат

Тэмүүлэн

D202011582

02139

21

Баттулга

Номин-Эрдэнэ

D202011583

02140

22

Осоржав

Бүжинлхам

D202011584

02141

23

Жамранжав

Энхмаа

D202011600

02157

24

Жавзандулам

Оюунгэрэл

D202011599

02156

25

Анхтуяа

Оюун-Отгон

D202011598

02155

26

Уламбаяр

Пүрэвсүрэн

D202011607

02154

Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи, D540800

1

Оюунбаатар

Уранцэцэг

202001987

2125

Механик инженер, D071501

1

Мөнхтуул

Батбаяр

D202011601

2158

2

Нацагдорж

Наранбат

D202011602

2159

Хүнсний инженерчлэл/Хоол үйлдвэрлэл, үйлчилгээний технологи/ D072101

1

Ганхуяг

Ганбагана

202001990

2128

2

Уртнасан

Мөнхтамир

202001991

2129

3

Тэгшбаяр

Төгөлдөр

D202011575

02132

4

Батболд

Билгүүн

D202011576

02133

5

Дэлгэрсүрэн

Энэрэл

D202011577

02134

6

Батмөнх

Мөнхбаяр

D202011578

02135

7

Алтанхуяг

Жавхлан

D 202011579

2136

8

Цэнд-Аюуш

Мөнхсайхан

D202011580

02137

9

Нарангэрэл

Наранбаатар

D202011581

02138

Хөргөлтийн технологи ба систем, D071303

1

Лувсан

Ганбат

D202011592

02149

2

Галсанбаяр

Баяраа

D202025443

2164

Менежмент, D041302

1

Отгондаваа

Бадамцэцэг

D202011593

2150

Цахилгаан хангамж, D071305

1

Гансүх

Ган-Эрдэнэ

D202011590

02147

2

Баяр

Эрдэнэбулган

D202011591

02148

Багш, сургуулийн өмнөх боловсрол, D011201

1

Эрдэнэбаатар

Анударь

D202025444

02165

2

Бадгар

Ариунцэцэг

D202011594

02151

3

Мягмарсүрэн

Гүнсмаа

D202011595

02152

4

Бадрал

Төгөлдөр

D202011596

02153

Барилгын инженер, D073202

1

Цэрэндулам

Сарангэрэл

D202011589

2146

2

Намсрайжав

Мөнхтүвшин

D202011606

02163

3

Ганболд

Үнэнсайхан

D202011605

02162

4

Малчин

Өнөрбат

D202011604

02161

5

Магнай

Адъяасүрэн

D202011587

02144

6

Батбаяр

Мөнхтөр

D202011588

02145

7

Булгаа

Гантулга

D202011603

02160

8

Эрдэнэдалай

Дашмаа

202001992

2130

9

Ганболд

Пүрэвболд

202001993

2131

Хоёр. Магистрын сургалт

1

Төрбат

Алтанзавъяа

E20200555

80

2

Ганбаатар

Оюун-эрдэнэ

E20200556

81

3

Роза

Сэргэлэнбаатар

E20200557

82

4

Хүрэлбаатар

Цэрэндулам

E20200559

84

5

Ганбаатар

Шинэбаатар

E20200560

85

6

Жаргалсайхан

Янжинлхам

E20200561

86

7

Нямсүрэн

Жавзандолгор

E20200562

87

8

Баатаргүн

Гэрэлчулуун

E20200563

88

9

Пунцаг

Баатар

E20200565

90

10

Болдсайхан

Цолмонбаатар

E20200558

83

11

Ганбат

Аюурзана

E20200564

89

    Харилцагч байгууллагууд

    © 2015 он, Технологийн дээд сургууль. Бүх эрх хуулиар хамгаалагдсан