Төгсөгч :

..бусад

2017-2018 он

Овог

Нэр

Дипломын улсын дугаар

Бүртгэлийн дугаар

Нэг. Бакалаврын сургалт

Хүнсний инженерчлэл/Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи эрүүл ахуй/, D072101

1

Бямбадагва

Алтан-Од

D201813057

02006

2

Батнаран

Ариунзаяа

D201813058

02007

3

Тилейхан

Бибатиме

D201813059

02008

4

Чулуундорж

Баттулга

D201813060

02009

5

Батсүх

Батжаргал

D201813061

02010

6

Амартүвшин

Бумбуян

D201813062

02011

7

Даваамягмар

Гандулам

D201813063

02012

8

Ванчинсүрэн

Лхамсүрэн

D201813064

02013

9

Жамбал

Мөнхзаяа

D201813065

02014

10

Эрдэнэтуяа

Номин

D201813066

02015

11

Баярсайхан

Номин-Эрдэнэ

D201813067

02016

12

Баасансүрэн

Ням-Од

D201813068

02017

13

Ганболд

Сэрчинмаа

D201813069

02018

14

Лхагвасүрэн

Ууганчимэг

D201813070

02019

15

Нямсүрэн

Баасансүрэн

D201813071

02020

16

Аадарцэрэн

Наранцацрал

D201813072

02021

17

Чинбат

Хүүхнээ

D201813073

02022

18

Түмэн-Өлзий

Мөнгөнжаргал

D201813074

02023

19

Содномпил

Баялагмаа

D201732990

1929

20

Гантуяа

Баярмаа

D201732991

1930

21

Нямбуу

Баярмаа

D201732992

1931

22

Баяртогтох

Болор-Эрдэнэ

D201732993

1932

23

Мөнх-Очир

Гантуяа

D201732994

1933

24

Баянмөнх

Ганцэцэг

D201732995

1934

25

Цогтбаатар

Гэрэл

D201732996

1935

26

Ганбаатар

Долгормаа

D201732997

1936

27

Рэнчиндогсом

Март

D201732998

1937

28

Цогтмагнай

Мөнхгэрэл

D201732999

1938

29

Энхбаатар

Мөнхчимэг

D201733000

1939

30

Мөнхсүх

Оюунсүрэн

D201733001

1940

31

Өлзийбаатар

Оюун-Эрдэнэ

D201733002

1941

32

Батзориг

Туяацэцэг

D201733004

1943

33

Болдбаатар

Ундрах

D201733005

1944

34

Лхагвадорж

Урандарь

D201733006

1945

35

Гарьд

Хулангоо

D201733007

1946

36

Батжаргал

Хурц-Аюуш

D201733008

1947

37

Хүрэлбаатар

Цэрэндулам

D201733010

1949

38

Гантөмөр

Эрдэнэжаргал

D201733011

1950

39

Баяртогтох

Болор-Эрдэнэ

D201732993

01932

40

Цагаанхүү

Пагмадулам

D201733003

01942

Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи, D540800

1

Мырзабек

Айтолхын

D201813052

02001

2

Нэргүйн

Золжаргал

D201813053

02002

3

Өлзийбат

Энхцэцэг

D201813054

02003

4

Очирбат

Буянхишиг

D201813055

02004

5

Чулуунбаатар

Энхжин

D201813056

02005

6

Хүрэлбаатар

Азжаргал

D201733012

1951

7

Болдбаатар

Болормаа

D201733013

1952

8

Бүрэнтөгс

Мөнхсүлд

D201733014

1953

9

Төмөртогоо

Сарангариг

D201733015

1954

10

Бавуудорж

Цэцэгчулуун

D201733016

1955

11

Жаалайхүү

Энхтулга

D201733017

1956

Механик инженер, D071501

1

Нямтогтох

Сайнжаргал

D201813075

02024

2

Дагданбазар

Отгонбаяр

D201813076

02025

Хүнсний инженерчлэл/Хоол үйлдвэрлэл, үйлчилгээний технологи/ D072101

1

Отгонбат

Ариунболд

D201813023

01972

2

Баттулга

Батмөнх

D201813024

01973

3

Ерболат

Ботажан

D201813025

01974

4

Даланбат

Баяр

D201813026

01975

5

Баасандорж

Дарханцэцэг

D201813027

01976

6

Батсайхан

Дагвасүрэн

D201813028

01977

7

Отгонхуяг

Лхагвадулам

D201813029

01978

8

Бямбацогт

Отгонжаргал

D201813030

01979

9

Мягмар

Пагамсүрэн

D201813031

01980

10

Нямхүү

Чимгээ

D201813032

01981

11

Энхтайван

Энхболд

D201813033

01982

12

Батчулуун

Энхмаа

D201813034

01983

13

Гансүх

Энхчимэг

D201813035

01984

14

Хуаныш

Айгэрим

D201813036

01985

15

Азиллат

Бисара

D201813037

01986

16

Гантөмөр

Батзул

D201813038

01987

17

Довчин

Мягмарсүрэн

D201813039

01988

18

Цэрэнсоном

Мөнхзул

D201813040

01989

19

Самбаллүндэв

Нацагдорж

D201813041

01990

20

Чинбат

Чинзориг

D201813042

01991

21

Сумьяа

Өлзий

D201813043

01992

22

Чулуунбаатар

Оюунмаа

D201813044

01993

23

Энхбаяр

Хүрэлбаатар

D201813045

01994

24

Отгонтогтох

Урандэлгэр

D201813046

01995

25

Бямбасүрэн

Тэмүүлэн

D201813047

01996

26

Адъяа

Ган-Эрдэнэ

D201813048

01997

27

Цэрэндорж

Билгүүн

D201813049

01998

28

Баасандорж

Наранцогт

D201813050

01999

29

Энхбаяр

Мөнхжаргал

D201813051

02000

30

Оюунцоо

Ууганбилэг

D201733019

1958

Хөргөлтийн технологи ба систем, D071303

1

Цэрэнпунцаг

Одмөнх

D201813077

02026

Хүнсний үйлдвэрийн машин аппарат, D523400

1

Цэрэн-Очир

Батсайхан

D201733030

1970

Менежмент, D041302

1

Батхүү

Нацагдорж

D201813079

02028

2

Бавуу

Наранцэцэг

D201813080

02029

3

Батжаргал

Долгормаа

D201813081

02030

Цахилгаан хангамж, D071305

1

Жамсранжав

Болдсайхан

D201813078

02027

Багш, сургуулийн өмнөх боловсрол, D011201

1

Гэмпилдорж

Мөнхбаяр

D201813082

02031

2

Батсүх

Батсүрэн

D201813083

02032

3

Уртнасан

Сарантуяа

D201813084

02033

4

Болд

Оюунбилэг

D201813085

02034

5

Алтанхуяг

Мөнхсайхан

D201813086

02035

6

Догмидцэрэн

Энхцэцэг

D201813087

02036

Хоёр. Магистрын сургалт

1

Тамирхүү

Бямбасүрэн

E20175951

72

2

Мөнхтөр

Лхагвасүрэн

E20175952

73

3

Ганбат

Мөнгөнцэцэг

E20175953

74

4

Сүхбаатар

Ренчинлхам

E20175954

75

5

Лхагий

Түмэндэмбэрэл

E20175955

76

6

Чулуунтогтох

Ундармаа

E20175956

77

    Харилцагч байгууллагууд

    © 2015 он, Технологийн дээд сургууль. Бүх эрх хуулиар хамгаалагдсан